Відновлено право Клієнта реєструвати податкові накладні на більш ніж 56 млн.грн. - Synegor Law Firm

Відновлено право Клієнта реєструвати податкові накладні на більш ніж 56 млн.грн.

В серпні 2018 року до нас звернувся Клієнт з приводу захисту його порушених прав Державною фіскальною службою  України.

Суть спору полягала у тому, що фіскали  протиправно, в порушення положень Податкового кодексу України,  не забезпечили  автоматичне збільшення суми від’ємного значення на суму більш ніж  56 млн. грн., на яку наш Клієнт мав право зареєструвати податкові накладні в Єдиному реєстрі податкових накладених на підставі  уточнюючого розрахунку до декларації з ПДВ за червень 2015 року.

В серпні місяці 2018 року нами був поданий адміністративний позов до Окружного адміністративного суду м. Києва про визнання протиправною бездіяльності ДФС України щодо незабезпечення автоматичного збільшення суми, на яку Клієнт  має право реєструвати податкові накладні в Єдиному реєстрі податкових накладних та  зобов’язання ДФС України збільшити в системі електронного адміністрування ПДВ суму, на яку Клієнт має право реєструвати податкові накладні. Загальна сума позову склала більш ніж 56 млн. грн.

Позов Клієнта розглядався в суді на протязі восьмі місяців. Була проведена кропітка робота по збору доказової бази та формуванню вірної правової позиції. І нарешті, час і зусилля, які були витрачені фахівцями нашої фірми, дали результат! В травні місяці 2019 року рішенням суду було задоволено позовні вимоги нашого Клієнта повністю.

На жаль, це тільки рішення суду першої інстанції, тому нашій команді потрібно набиратися сил та готуватись до другої «битви правознавців» вже в Шостому апеляційному адміністративному суді!