Легалізація доходів під 5% - Synegor Law Firm

Легалізація доходів під 5%

Іноземні та українські банки за останні два роки значним чином закрутили гайки українцям в аспекті використання грошей, джерело походження яких невідоме. Внесення статутного капіталу фізичної особою до юридичної особи, купівля нерухомості в Україні та закордоном, транспортних засобів, значні суми позик, інші транзакції – все частіше і частіше банки перед їх проведенням задають громадянам незручні питання, на які вони відповісти чесно не можуть і придумують різні схеми легалізації.

 

Нова влада готує для українців «податкову амністію», що має вираження у можливості легалізації грошей і майна, які придбали українці за час незалежності країни, тобто, за останні 28 років і з приводу яких немає інформації щодо джерел їх отримання або ж не сплачені податки.

 

За словами представників нової влади легалізація грошей буде виглядати наступним чином: громадяни заявляють наявності певної суми і вносять її на банківський рахунок із сплатою до бюджету податку, орієнтовний розмір останнього складе 5-9% від суми. Легалізувати кошти без їх розміщення на банківському рахунку не можна. Після легалізації власник отримує «чисті» кошти, які можна використовувати в тому числі, через фінансові операції в Україні та за її межами.

 

Чекаємо відповідних законодавчих нововведень для їх аналізу.