Європейська комісія затвердила новий список країн, що підпадають під категорію фінансово ризикованих - Synegor Law Firm

Європейська комісія затвердила новий список країн, що підпадають під категорію фінансово ризикованих

Європейська комісія затвердила новий список країн, що підпадають під категорію фінансово ризикованих. На думку Європейської комісії вказані юрисдикції не забезпечили належний рівень дотримання вимог прозорості здійснення фінансових операцій суб’єктами господарювання.

В оновлений список, який протягом місяця повинні схвалити Європарламент і всі члени ЄС, як і раніше, входять: Афганістан, Американське Самоа, Багамські Острови, Ботсвана, Північна Корея, Ефіопія, Гана, о. Гуам, Іран, Ірак, Лівія, Нігерія, Пакистан, Пуерто-Ріко, Шрі-Ланка, Сирія, Тринідад і Тобаго, Туніс, Віргінські Острови і Ємен.

Додатково в перелік додали Саудівську Аравію і Панаму.

Європейський союз офіційно оновив списки офшорних зон, додавши 10 нових країн: Аруба, Барбадос, Беліз, Бермудські острови, Вануату, Домініканська республіка, Фіджі, Маршаллові острови, Оман, ОАЕ.

До компаній, зареєстрованим в країнах зі списку, будуть застосовуватися додаткові заходи фінансового та інвестиційного контролю. Банки будуть більш детально аналізувати транзакції з контрагентами, зареєстрованих в указаних країнах.

 

Synegor, Синегор